Tak už přišel … aneb když potřebuješ vypnout. ✨

Pořád se nám nějak vyhýbal, a pak najednou přišel. Díky, umíš si to načasovat. 🙂

Andrejka začala mít ráno teplotu a celý den prospala. Tak jak je u ní zvykem, tak v noci spala á la chobotnice. Je hodně kontaktní a obzvlášť, když jí není dobře. Je kolem mě obmotaná kolem dokola. Druhý den už jí bylo lépe. Třetí jsme hrály Activity a hodně se u toho nasmály.

Hned první den si Andrejka doma dělala antigenní test, byl negativní. Třetí den jsme jely na PCR, byl pozitivní, ale Andrejce už bylo dobře. Čtvrtý den jsem začala mít příznaky i já. Celý den jsem měla zimnici. V noci jsem byla jak kamna, měla jsem něco přes 38,8. Dávala jsem si obklady a myslela si, že to nejhorší mám za sebou …

Nejhorší byla druhá noc. Naposledy jsem si naměřila 39, pak jsem raději měřit přestala, abych byla v klidu. Hlava byla jak střep. Něž šla Andrejka spát, přišla mi vyměnit obklad. Říkala, že celá hořím. Byl to i důsledek 3 nocí, kdy jsem byla s virem v hodně těsném kontaktu (viz. již zmíněná chobotnice).

Nicméně, když jsem nad tím tak přemýšlela, udělala bych to znovu. Tušila jsem, že Andrejka může mít covid, ale zároveň jsem cítila, že mojí blízkost potřebuje. Přijde mi to přirozené. Hlavou mi chodily i myšlenky, jak se cítili nemocní lidé v nemocnicích, kam jejich příbuzní nemohli. Cítila jsem s nimi obrovský soucit. … a také mi proběhlo hlavou, jak to udělat s Andrejkou, kdybych musela do nemocnice já, když je stále pozitivní.

Prostě jsem jen dala důvěru svému tělu, že to zvládne. Cítila jsem obrovskou vděčnost za to, jak moje tělo funguje. Ta vděčnost byla hodně silná. Přesně taková, kterou jsem cítila nedávno, když jsem si čistila strachy spojené s covidem.

Od té doby, co nám covid vstoupil do života (od jara 2020) se toho hodně změnilo. A teď po roce a půl se potkáváme osobně. Díky za setkání. 😉

Po druhé noci jsem se probudila celá propocená. Tělo si poradilo. Horečka spálila vše, co bylo potřeba. Od té doby mi bylo každý den lépe. Asi pátý den jsem přišla o čich. Je to zvláštní pocit. Cítit vůni VÁNOC, by byl hezký dárek. :)))

Celou dobu jsem jak Andrejku, tak sebe podporovala přírodní cestou. Tak jak jsme zvyklé už 11let. A i tentokrát to pomohlo. Andrejce jsem dávala hlavně její oblíbenou + rybí tuk.

U sebe jsem podporovala hlavně okruh plic a doplňovala omega3 nenasycené mastné kyseliny, probiotika, vitamín A, C, D3 a K2. Z bylinek pak užívala vrbu bílou, zázvor, kopretinu řimbabu, echinaceu, rakytník, ženšen, mateřídoušku a další.

A to načasování?

Na Andrejku toho bylo posledních pár dní hodně. A já už taky delší dobu cítila, že potřebuji zvolnit. Tak se to sešlo. Navíc v době, kdy jsem začala mít příznaky, se začalo schvalovat, že bude platit buď očkování, nebo prodělaná nemoc. První varianta není pro nás. Díky vesmíre. ❤️

Chcete poradit jak přírodní cestou podpořit své zdraví? Kontaktujte mě: vase@petraslamova.cz

S úctou a laskavostí P.S.

Petra Slámová
Miluje osobní rozvoj. Inspiruje ostatní, jak se napojit na svou intuici, jak si hýčkat své zdraví přírodní cestou, jak pozvat do svého života více hravosti, lehkosti a zázraků, jak s nadhledem propojovat souvislosti života, jak si harmonizovat své čakry anebo natečkovat svou jedinečnou mandalu, která vás zbaví starostí a naplní radostí.

Stáhněte si e-book zDARma

Energie zázraků 

3 inspirující příběhy, které vám dodají více nadhledu a životní lehkosti. 

Možná jste právě teď v situaci, kdy:

» vám v životě některé věci nevychází tak, jak si přejete.

» jste zaseknutí na místě a nevíte jak dál.

» se vám hodí KOUZELNÝ PROUTEK či prsten od ARABELY, pro usnadnění starostí.

Proto jsou zde 3 inspirující příběhy z mého života, které vám změní pohled na běžnou realitu.

A dají návod, jak se na energii zázraků také naladit. ♥

Lucka Regenermelová
Ebook doporučuji každému, kdo se chce opět napojit sám na sebe a být v kontaktu vědomě více s přírodou. Ukazuje, jak fungují vesmírné zákony a jak vidět dané souvislosti. Ebook vás zastaví a uvědomíte si, že je potřeba být častěji teď a tady.
Lucka Regenermelováwww.luckaregi.cz
Komentáře