Necháte se vylekat? … aneb je VYSOKÝ TLAK opravdu vysoký ❓❓❓

Na jaře jsem šla se starší dcerou na preventivní prohlídku k dětské lékařce. Od té doby, co jdeme přírodní cestou, tak tam chodíme spíše na preventivní prohlídky a pro razítka na formuláře.

Tentokrát Adélce paní doktorka naměřila vysoký krevní tlak. Se slovy, že z jednoho měření nebudeme dělat žádné závěry, nás objednala na příští měření. Měly jsme přijít o 15min. dříve, ať se může v čekárně zklidnit.

Růžový slon

JENŽE … znáte to, když vám někdo řekne, ať si nepředstavujete růžového slona, co si představíte??? Natrénovat si zklidnění a myslet na to, že musíte být v klidu, aby byl tentokrát tlak v normě, je hodné mistra. A mistrovství se učí několik let.  My na to měly 3 týdny.

Když jsme přišly domů z prvního měření, dala jsem Adélce dva bylinkové výrobky. Jeden na podporu ledvin a druhý na kardiovaskulární systém. Nabídla jsem jí ještě jeden, který by oba výrobky krásně podpořil, ale ten odmítla se slovy, že jí nechutná. Nicméně už ty 2 jsem cítila, že jsou fajn, takže jsem byla v klidu.

Na YouTube jsem prošla pár videí, jak ještě podpořit snížení vysokého tlaku, například cvičením. Prostudovala jsem si psychosomatiku. Trošku jsem tušila, že aktuální období – distanční výuka, příprava na přijímačky (SŠ) můžou mít vliv.

Vysoký tlak = tlak, který cítí ten daný člověk od ostatních. Popřípadě sám tlačí na sebe.

Druhé měření 

( …viz. dodatek o mistrovství.) Dopadlo stejně jako první. Adélce vzaly krev a doporučily vyšetření na Kardiu. Tam už jsem byla dříve s mladší dcerou (kvůli potvrzení ohledně sportu), byly jsme tam spokojení, takže jsem věděla, kam jí objednat. Od celé situace jsem si nechávala odstup a věřila, že to dobře dopadne.

V jakém rozpoložení člověk různé zprávy přijímá a hodnotí, má také svůj vliv. Tedy alespoň to tak cítím. …a také to, jaké scénáře už si v hlavě připravuje.

Když jsem Adélku objednávala na kardio, tak mi sestřička do telefonu řekla, ať zkusíme změřit tlak doma v klidu. Půjčily jsme si od babičky tlakoměr a než šly na vyšetření, 3x jsme ho doma cca po týdnu měřily.

A jak myslíte, že to dopadlo???

Na internetu jsem si vyhledala hodnoty, jaké mají mít dospívající děti ( což je zhruba kolem 110/70 mmHg) a zjistila jsem, že dcera má TLAK ÚPLNĚ V NORMĚ!!! Vyšetření na KARDIU, kterým již prošla, tak dopadlo na jedničku s hvězdičkou. Měřený tlak u nich také.

Když jsem vyhledávala hodnoty, které má mít, tak jsem našla i články o SYNDROMU BÍLÉHO PLÁŠTĚ. Je to stresová reakce, kterou v sobě člověk drží. Okem sice není tak patrná, ale může se projevit právě třeba vysokým tlakem. A tak si říkám, kolik lidí takto užívá léky na vysoký krevní tlak zbytečně??? 🙈

Nicméně pro nás to bylo přínosné. Adélka si díky vyplňování různých dotazníků uvědomila, že má daleko méně pohybu než dříve. Lehce jsme také upravily stravu.

Výsledek vyšetření je vždy jen informace, s kterou člověk může dál pracovat. Já jsem moc ráda, že jsme před několika lety vzaly naše zdraví do našich rukou.

S úctou a vděčností

P.S.

Petra Slámová
Miluje osobní rozvoj. Inspiruje ostatní, jak se napojit na svou intuici, jak si hýčkat své zdraví přírodní cestou, jak pozvat do svého života více hravosti, lehkosti a zázraků, jak s nadhledem propojovat souvislosti života, jak si harmonizovat své čakry anebo natečkovat svou jedinečnou mandalu, která vás zbaví starostí a naplní radostí.

Stáhněte si e-book zDARma

Energie zázraků 

3 inspirující příběhy, které vám dodají více nadhledu a životní lehkosti. 

Možná jste právě teď v situaci, kdy:

» vám v životě některé věci nevychází tak, jak si přejete.

» jste zaseknutí na místě a nevíte jak dál.

» se vám hodí KOUZELNÝ PROUTEK či prsten od ARABELY, pro usnadnění starostí.

Proto jsou zde 3 inspirující příběhy z mého života, které vám změní pohled na běžnou realitu.

A dají návod, jak se na energii zázraků také naladit. ♥

Lucka Regenermelová
Ebook doporučuji každému, kdo se chce opět napojit sám na sebe a být v kontaktu vědomě více s přírodou. Ukazuje, jak fungují vesmírné zákony a jak vidět dané souvislosti. Ebook vás zastaví a uvědomíte si, že je potřeba být častěji teď a tady.
Lucka Regenermelováwww.luckaregi.cz
Komentáře