Dopřej si odpočinek… 😘

Na manažerském víkendu jsem si vytáhla kartu „Dopřej si odpočinek“, vrátila jsem se z víkendu a zjistila jsem, že je rozbitý „router“ = nefunkční wifi, žádné připojení. Vesmír to myslel opravdu vážně. 🙂

Přijala jsem to a místo pondělního naskočení do pracovní týdne, jsem si užila procházku v lese. Někdy je lepší uposlechnout ty přátelské signály, i když ne v každé situaci se nám to může líbit, či hodit.

Pravidelný odpočinek má vliv nejen na naše zdraví, psychiku, ale i na vše, co děláme, a tak jsem se rozhodla přidat toto téma i do článku.

Do lesa jsem se doslova přiřítila. Až když jsem zjistila, že mě sleduje srnec, jsem se zastavila. Chvíli jsme se sledovali. Když jsem udělala pár kroků vpřed, ustoupil. Hlídal si bezpečnou vzdálenost. Bylo to hezké zastavení.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Pročistila jsem potok a nechala odplavat, co mělo odejít. Užila si lesní koncert a natrhala kopřivu. Z kopřivy jsem si doma udělala lahodný čaj a užila si volnější den.

Naše těla jsou stvořena tak, aby fungovala jako vyvážený celek. Je k tomu však potřeba určitá rovnováha, která je v dnešním uspěchaném světě snadno narušená.

Nejen procházkou na čerstvém vzduchu se podpoří acidobazická rovnováha, ale také pořádným hlubokým dýcháním, kdy dodáte tělu dostatek zásadotvorného kyslíku a současně vydýcháváte kyselinu uhličitou.

Odpočinek můžete podpořit třeba i nějakou pěknou knížkou. Když jsme u toho překyselení tak například „Poselství tvé duše – Kurt Tepperwein“ , kde jsou Tři pilíře mentálního odkyselení.

Je lepší, když si dopřejeme odpočinek sami od sebe nebo díky přátelským signálům, než když je to v pokročilejší fázi, kdy přichází nemoc, či zranění.

…a tak vám přeji radostný odpočinek ve chvíli, kdy si to dovolíte. Stejně tak ve chvíli, kdy to potřebujete a přátelské signály uposlechnete. 🙂

PS: Pokud patříte mezi lidi, kterým se hůře vypíná hlava, protože vám jedou myšlenky o 106 a jste otevření přírodní cestě, tak zkuste řimbabu obecnou, která podporuje relaxaci a čistí hlavu. Společně s bezva partou dalších přínosných rostlin (pivoňka lékařská, zázvor lékařský a vrba bílá ), spojily své bylinkové synergické síly ve výrobku OKG Relax.

 

S úctou k vám i vašemu tělu P.S.

Petra Slámová
Miluje osobní rozvoj. Inspiruje ostatní, jak se napojit na svou intuici, jak si hýčkat své zdraví přírodní cestou, jak pozvat do svého života více hravosti, lehkosti a zázraků, jak s nadhledem propojovat souvislosti života, jak si harmonizovat své čakry anebo natečkovat svou jedinečnou mandalu, která vás zbaví starostí a naplní radostí.

Stáhněte si e-book zDARma

Energie zázraků 

3 inspirující příběhy, které vám dodají více nadhledu a životní lehkosti. 

Možná jste právě teď v situaci, kdy:

» vám v životě některé věci nevychází tak, jak si přejete.

» jste zaseknutí na místě a nevíte jak dál.

» se vám hodí KOUZELNÝ PROUTEK či prsten od ARABELY, pro usnadnění starostí.

Proto jsou zde 3 inspirující příběhy z mého života, které vám změní pohled na běžnou realitu.

A dají návod, jak se na energii zázraků také naladit. ♥

Lucka Regenermelová
Ebook doporučuji každému, kdo se chce opět napojit sám na sebe a být v kontaktu vědomě více s přírodou. Ukazuje, jak fungují vesmírné zákony a jak vidět dané souvislosti. Ebook vás zastaví a uvědomíte si, že je potřeba být častěji teď a tady.
Lucka Regenermelováwww.luckaregi.cz
Komentáře