Ženský kruh na téma:

ROZKVĚT

💃 Posílení ženské energie 💃

 🌸 Léčivý, bezpečný a podporující prostor, kde se můžeš zastavit a uvolnit do své přirozenosti. 🌸 

Podpoříme rozkvět hojnosti a finanční prosperity. ✨

 

Nahlédnutí do programu

Naučíme se techniku, která pomáhá uvolnit mentální napětí, odstraňuje bolest hlavy, pomáhá při nespavosti.

Vyzkoušíme si jednoduchou techniku na harmonizaci čaker, kterou můžeš začlenit do každodenního života a být tak ukotvenější sama v sobě. Získat větší vnitřní klid, více energieharmonie v těle i v životě.

Podpoříme a posílíme svou intuici


Dopřej si ČAS PRO SEBE ❤️ SDÍLENÍ ❤️ HÝČKÁNÍ ❤️ TANEC ❤️ RELAXACI ❤️ uvolnění do své ŽENSKÉ ENERGIE❤️ v léčivém, bezpečném kruhu podobně naladěných žen. ❤️ 

KDY? 19 5. 2024 od 15:30 - 18:30 hod.

Přihlášení je možné do 16.5. (čtvrtek) do půlnoci.

KDE?  Sport klub Quatro, Pasáž, Hornomlýnská 1231, Praha 4 - Kunratice (vstup zezadu budovy nebo z pasáže)

Autobusová zastávka - u Kunratického lesa
Autobus 177 (z metra Chodov), 203

Doporučuji si zajistit místo včas. 🙂 Další dotazy a informace na e-mailu: vase@petraslamova.cz 


Ženský kruh u Peti Slámové byl povznášející a uvolňující. 😊 Komorní sestava účastnic, bezpečné prostředí a laskavý přístup bych vyzdvihla ze všeho nejvíc. Odcházela jsem uvnitřněná a naplněná láskou (nejen k sobě samé). Moc děkuji za tento zážitek 😊
Petra C.účastnice kruhu na téma SEBELÁSKA
Začnu slovem děkuji. Jsem ráda, že jsem se rozhodla a učinila krok k setkání. Splnilo to mé očekávání i nad limit mých představ o ženském kruhu. Nastalo v něm uvědomění a umocnění mých tužeb. Pokud se chcete nechat hýčkat a užít si relaxaci v příjemné společnosti žen a také si zvědomit své touhy, doporučuji ženské kruhy pod vedením Péti Slámové.
Tereza T.účastnice kruhu na téma NOVÝ ZAČÁTEK

Co je ženský kruh?

Setkání žen pro ženy. Léčivý, bezpečný a podporující prostor, kam si můžeš přijít pro podporu, sílu a odvahu, pokud jsi v situaci, kdy něco takového potřebuješ. Inspirovat se od ostatních žen. Sdílet svůj příběh. Být přijatá ve svých emocích. Být viděná a slyšená.

Uvolnit se, vypnout od každodenních starostí a všech povinností. Vystoupit z role mámy, manželky, partnerky … a být tu alespoň na chvíli jen sama za sebe a pro sebe. Dotknout se svého pravého já. Nechat se opečovat ženskou energií a posílit tím tu svou.  

Každý kruh má svá pravidla. Co se v kruhu sdílí, to v kruhu také zůstane. Žádné aktivity nejsou povinné. Pokud nemáš chuť sdílet nebo se účastnit některé aktivity, je to respektováno.

Každý kruh je individuální, aktivity tvořím v naladění na danou skupinu.


Kdo Tě bude kruhem provázet? 

V lednu 2019 při jedné vedené meditaci na otevření srdce jsem cítila silné volání na práci se ženami. Jen jsem v tu dobu nevěděla, jak na to … nicméně věci se začaly dít.

O rok později přišlo pracovní vyhoření. Fungovala jsem hodně v mužské energii, sportovala jsem na výkon, plnila si své cíle, naplňovalo mě to, ale najednou to přestalo fungovat… přestala jsem cítit radost ze života, cítila jsem se ztracená … staré nastavení se začalo rozpadat. 

Přišlo období čištění a pouštění toho, co už se mnou nebylo v souladu, abych se mohla vydat na novou cestu. 😊 Prošla jsem výcvikem Core Touch I. a II., kineziologií, kvantovým čištěním, školou pro Průvodkyně začala jsem zase tančit a zpívat ..., a život mě začal nejen bavit, ale i naplňovatradostísmyslem.

Jedna z věcí, které mi dávají velký smysl jsou ženské kruhy. Kde je bezpečný prostor i pro Tebe. Přidáš se?

Těším se i na Tebe ♥

S úctou

Petra Slámová 

Na tento kruh již není možné se přihlásit.