Stáhněte si e-book zDARma

Výrobky, které zvyšují vibrace...

 a otevírají cestu ke zdraví

Třeba jste na tom teď podobně, jako jsem byla já v době, kdy starší dcera začala chodit do školky. Byla často nemocná a já začala hledat přírodní cestu.

Přivedlo mě to až k produktům OKG, díky kterým máme své zdraví ve svých rukou.

Vycházejí z principů TČM a skvělé je, že není potřeba věnovat několik let studii těchto principů. Díky jednoduchému návodu se v nich můžete velmi rychle orientovat a doporučit si je sami.

V e-booku se také dozvíte, v jakém období a které orgány můžete podpořit, aby nebyla narušena rovnováha těla. Popřípadě v případě narušení, jak to napravit.

Zmiňuji zde také své období rozvodu a jeho vliv na zdraví.

Nechť je pro vás přínosný 

Zuzka Bezpalcová
Ahoj Peťo, děkuji za zajímavý a ucelený přehled. Věřím, že tento ebook může pomoci mnoha lidem, kteří hledají cestu, jak podpořit své zdraví. Mě osobně zaujal model 5 elementů a jeho propojení s produkty.
Zuzana Bezpalcovawww.skolomaniesezuzkou.cz
Po přečtení e-booku nastalo několik AHA momentů. Díky krásně a laicky popsané funkci orgánů jsem pochopila, co se děje se synem a který problém mám řešit sama u sebe. Zaujal mě modul pěti elementů, který je plný důležitých a hlavně zajímavých informací. Zkráceně lze říct, že se Petře povedl napsat e-book, který obsahuje všechny důležité informace, a to tak srozumitelně a obsáhle, že už není třeba hledat jinde. Mohu jen doporučit, stojí to za přečtení.
Petra Hutnev - online byznyswww.petrahutnev.cz