…i ve společnosti s otevřeným srdcem ❤️ se dají vydělat krásné peníze! 🍀😘

S OKG jsem začala spolupracovat v roce 2010 jako maminka na MD. Můj aktivní tým  byl tehdy hlavně moje mladší dcera Andrejka, které v té době bylo 5 měsíců. 🙂  Nadšeně je mi po ruce a podporuje mě i dnes.

Velmi rychle jsem pochopila, že nejlepší startovní pozice pro spolupráci je pozice Vedoucí konzultant, a tak jsem se na ní hned první měsíc registrace kvalifikovala. Bylo to svým osobním nákupem. Tehdy probíhala akce Ok Gama + za 1kč při objednávce 200 bodů. Ten měsíc jsem tedy udělala asi 4 objednávky, které daly dohromady 1200 bodů.

Spolupráce mě velmi bavila a baví i dnes. 🙂  Jsem introvertní člověk, nejvíce mi tedy vyhovuje pracovat přes internet z pohodlí domova. Vše, co jsem potřebovala umět, jsem se naučila díky školením.

Tady na obrázku můžete vidět, jak se mi dařilo po roce spolupráce. V té době se hodně inzerovalo například přes Mimibazar. Za červenec 2011 jsem měla čistý zisk z prodeje 6560kč a k tomu mi přišly provize za červen. Celkový čistý zisk jsem tedy měla 10 179kč.Což je fajn pro maminku na mateřské. 🙂

Ještě mě zaujala jedna tabulka. To bylo po roce a čtvrt spolupráce. Tady jsem měla sice z prodeje jen 4592kč čistého, ale dala jsem to sem z jiného důvodu.

V září 2011 byla kvalifikace na manažerský víkend, na kterém jsem chtěla být. Chybělo mi něco kolem 900 bodů, které jsem dokoupila. Když člověk něco dělá s čistým záměrem, otevřeným srdcem, překročí svou zónu pohodlí, v dobrém se mu to vrátí.

V říjnu jsem dostala od jedné slevové zákaznice, která bydlí kousek ode mne objednávku za 573bodů. Z toho kromě Ok Tau + jsem měla všechny výrobky doma. Celkem jsem za říjen prodala výrobky za 930 bodů. Takže se mi investice velmi rychle vrátila. Měla jsem hezké provize a přístup na manažerský víkend. 

Pak se mi stalo, že moje sponzorka, už v OKG neviděla tak skvělou příležitost, a přestala být aktivní. Já se tak dostala blíže k mojí nadsponzorce a společnou spolupráci si opravdu užíváme. ( Ta vařečka byla na skvělý oběd, který mi Janička připravila. 😉 )

Tím chci říct, že i kdyby se stalo, že Váš sponzor přestane být z nějakého důvodu aktivní, vždy je někdo nad Vám, kdo Vás rád na Vaší cestě podpoří.

Aktuálně se více než prodeji věnuji a učím se pracovat se slevovými zákazníky, Vedoucími Konzultanty a manažery v mém týmu. Takže spíše pracuji na postupném zvyšování provizí.

Je stále na čem pracovat a co zlepšovat. Ale jsem vděčná za to, že dělám to, co mě baví a jsem pánem svého času.

Ráno můžu v klidu doprovodit mladší dceru do školy. Poslední rok jsme si velmi oblíbily jízdu na koloběžce. 🙂  Takže můžu práci přizpůsobit svým dětem a skloubit práci a zábavu.

Například, když setkáme s Mončou Fialkovou. Naše děti jsou nadšené a moc rády se spolu hrají. Pracovní věci tedy zvládáme skloubit i s rodinou. 🙂

Moc ráda využívám i akce, které OKG vyhlásí. Například jsem získala příspěvek 10tis.kč na dovolenou. S dětma jsme si užily dovolenou v Itálii.

To, že si úspěšně plním cíle, tak je určitě i tím, že využívám všechny příležitosti, kdy se můžu setkat s těmi nejúspěšnějšími lidmi v OKG. Od začátku se od všech ráda inspiruji.

Neříká, že vždy všechno je zalité sluncem, proto i tento obrázek se mi velmi hodil k tomuto tématu, ale když člověk dělá jednu věc a pořádně a jde si za svým cílem, dříve nebo později uspěje…a ty překážky prověří každého, jak moc ke svému cíli chce dojít. 😉

Obrázek:
Jak probíhá proces změny… pokud se vám něco takového stane, není to impuls k tomu změnit firmu s kterou spolupracujete, ale začít pracovat na sobě, protože všechno, co se vám v životě děje se děje pro vás a pro úspěšné splnění vašich cílů. Přesně ta propast, problém, překážka, nebo ta situace, kterou právě procházíte, je to, co vás odděluje od toho, co si přejete dosáhnout, nebo kým si přejete být a přesně proto jí potřebujete.

Teď už Vám popřeji ať uspějete přesně v tom, v čem si přejete uspět. 
…a pokud hledáte pracovní příležitost právě pro Vás a zajímá vás spolupráce s OKG, pokračujte na tento odkaz.

S úctou Vaše Petra Slámová

Petra Slámová
Poradím Vám, jak podpořit své zdraví přírodní cestou s výrobky OKG, které vycházejí z principů TČM. ***Vyrazit na cestu ke zdraví můžete i s e-bookem: 10 kroků ke zdraví přírodní cestou ***Inspiraci můžete najít také v e-booku: Moje cesta ke zdraví přírodní cestou s výrobky OKG
Komentáře