ON-line KURZ tečkování ČAKROVÝCH mandal

Pojďte zklidnit svou mysl, podpořit kreativitu a zharmonizovat své čakry i život...

Spojte příjemné s užitečným.

ČAKROVÉ MANDALY

působí velmi blahodárně a relaxačně na lidskou psychiku. Kruh naši mysl zklidní více než jakýkoliv jiný tvar, proto při práci s mandalou dochází například ke snížení stresu. 

Zajímavý je také pohled ARTETERAPIE, podle které se v mandalách potkává BARVA (ženská energie)TVAR (mužská energie). Díky tomu vzniká HARMONICKÝ CELEK, který nese určitou energii. Vliv její harmonické energie působí na duši malíře i pozorovatele.

Při pravidelné práci s mandalami, ať už aktivní tvoření, nebo jejich sledování, se duše zklidňuje, vnitřní svět se uspořádává a dochází k léčení na psychické i fyzické úrovni. 

HARMONIE, která VZNIKÁ na plátně se PŘENÁŠÍ DO NITRA TVOŘÍCÍHO. DOCHÁZÍ k lepší SPOLUPRÁCI levé a pravé mozkové hemisféry a k řadě dalších harmonizačních pochodů jako je například SJEDNOCENÍ naší MUŽSKÉ a ŽENSKÉ části.

Čakry

jsou energetická centra v těle, která významně ovlivňují naše zdraví, psychiku i celý náš život. Máme 7 hlavních čaker, které jsou napojené na energetickou dráhu procházející podél páteře.

Aby bylo lidské tělo zdravé, musí jeho čakry správně fungovat a být v rovnováze. Poruchy nebo deformace v činnosti čaker se projevují jako nemoci, špatné mezilidské vztahy, těžké životní situace apod.. Pokud jsou všechny čakry v harmonii, je harmonický i život člověka. Harmonizovat se dají různými způsoby. Jeden z nich pohled, nebo práce s barvou, která je s touto čakrou spojená.

Více o čakrách najdete zde.

Tečkování

neboli dot painting jsou skvělý RELAX, který zvládne opravdu každý. Je to technika, která pochází z Austrálie, od původních obyvatel Aboridžinců.

Osobně mi pomáhá nejen jako skvělý relax, ale také pro srovnání myšlenek, ke zlepšení soustředění, k napojení se na sebe, k posílení intuice.

Co vám tento kurz přinese? 

  • Návod, jak si krok za krokem vytvořit svou vlastní mandalu
    Ve členské sekci najdete video i foto návody, které vám pomohou vše lépe aplikovat v praxi.
  • Inspiraci a větší napojení na svou intuici
  • Účinnou techniku, která vám krásně vyčistí mysl
  • Příjemnou relaxaci

Podělím se s vámi o to, jaké barvy, plátna a styl používám. Přidám návod, jak se lépe naladit na tečkování. Těším se i na společné sdílení. :) 

PS: ...a zvládne to opravdu každý. :) 

Cena: 777kč 

do 31.12.2020 cena jen 477kč 

Potřebujete pomoc?

Napište mi na vase@petraslamova.cz .

Jsem tu pro vás. ♥