ON-line KURZ tečkování ČAKROVÝCH mandal

Vstup do prostoru, kde neexistuje čas.

Prostor, který Tě zbaví starostí a naplní radostí. 

Zcela přirozeně začneš harmonizovat sama sebe, své čakry i prostor kolem sebe.

Dopřej si to. ♥

Jaký vliv mají ČAKROVÉ MANDALY na lidskou psychiku? 

 • velmi BLAHODÁRNÝ a RELAXAČNÍ 
 • kruh naši mysl zklidní více než jakýkoliv jiný tvar, proto při práci s mandalou dochází například ke snížení stresu

Co nám přináší arteterapie, neboli kreativní výtvarný projev? 

 •  v mandalách se potkává BARVA (ženská energie)TVAR (mužská energie)
 • díky tomu vzniká HARMONICKÝ CELEK, který nese určitou energii
 • vliv její harmonické energie působí na DUŠI malíře i pozorovatele ♥
 • při pravidelné práci s mandalami, ať už AKTIVNÍ tvoření, nebo jejich SLEDOVÁNÍ, se duše zklidňuje, vnitřní svět se uspořádává a dochází k léčení na PSYCHICKÉ i FYZICKÉ úrovni

HARMONIE, která VZNIKÁ na plátně se PŘENÁŠÍ DO NITRA TVOŘÍCÍHO. DOCHÁZÍ k lepší SPOLUPRÁCI levé a pravé mozkové hemisféry a k řadě dalších harmonizačních pochodů, jako je například SJEDNOCENÍ naší MUŽSKÉ a ŽENSKÉ části.

Co jsou to ČAKRY?

 •  energetická centra v těle, která významně ovlivňují naše zdraví, psychiku i celý náš život
 • máme 7 hlavních čaker, které jsou napojené na energetickou dráhu procházející podél páteře

Proč je tak důležité HARMONIZOVAT své ČAKRY? 

Aby bylo lidské tělo zdravé, musí jeho čakry správně fungovat a být v rovnováze. Poruchy nebo deformace v činnosti čaker se projevují jako nemoci, špatné mezilidské vztahy, těžké životní situace apod..

Pokud jsou všechny čakry v harmonii, je harmonický i život člověka. Harmonizovat se dají různými způsoby. Jeden z nich pohled, nebo práce s barvou, která je s touto čakrou spojená.

Více o čakrách najdete zde

ukázka fialová mandala

Cože TEČKOVÁNÍ? Kdo na to přišel? 

Možná už jste slyšeli něco o metodě DOT PAINTING. Je to anglický název, protože k nám tato jednoduchá, ale účinná metoda přišla od našich protinožců. Konkrétně od ABORIDŽINCŮ, tedy původních obyvatel AUSTRÁLIE. 

Tato metoda je tak snadná, že jí zvládne i moje jedenáctiletá dcera. 🙂

Andrejka tečkování

Benefity této metody jsou úžasné. Kromě toho, že je to SKVĚLÝ RELAX (uvidíte, jak čas najednou letí. :)))  Pomáhá například ke srovnání myšlenek, zlepšení soustředění, k napojení se na sebe, k posílení intuice..., objevení vnitřního PICASSA, nebo půvabné ABORIDŽINKY. ♥  

PROČ a JAK ke mně tato metoda přišla?  

Píšu tyto řádky, cítím radost a vděčnost z toho, co se mi v životě děje. Jsem zase napojená na svojí životní cestu. A ze srdce děkuji za všechny skvělé lidi, které na ní potkávám.

...ale na jaře 2020 tomu tak nebylo.

V období pracovního vyhoření, kdy se ve mně dělo spousty vnitřních změn ... jsem v sobě cítila obrovský chaos. V té době ke mně přišel kurz tečkování mandal.

Tečkování už jsem praktikovala asi rok, ale jen občas na kamínky a malá plátýnka. Nebyly moc pravidelné, ale byly moje. :)))

Neuměla jsem tečkovat podle předlohy, ani si mandalu předpřipravit, aby byla rovnoměrná. Tak jsem si říkala, že pro tuto inspiraci se mi kurz hodí. Svůj účel splnil.

... od kurzu jsem každou chvíli tečkovala, tečkovala a tečkovala. Základní náčrt mandaly si umím předpřipravit. Výsledná mandala však někdy dopadne úplně jinak. :))) To, co se děje v člověku a přenáší se na plátno, není na žádné předloze.

Proto i výsledná energie obrázku není v její rovnoměrnosti. Je v celkové energii, kterou člověku přináší. A když z ní nemůžete spustit oči, doplňuje vám přesně tu energii, kterou v tu chvíli potřebujete.

Mandaly jsem postupně posílala do světa a cítila, že pro některé lidi je přínosnější, když si tu svojí vytvoří sami. Kdo cítíte toto volání, můžete se do toho pustit. ♥


Myslíte si, že to zvládnete i bez návodu? Ok, zde máte INSPIRACI. 🙂

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Máte v hlavě spousty otázek?

 • Jaké BARVY a PLÁTNA používat? ...  kde je sehnat?
 • Jak MALOVAT kružnice? V jakých rozměrech?
 • Dá se TEČKOVAT s něčím co mám doma, nebo si musím tyčky na tečkování kupovat?
 • Čím konkrétně ZAČÍT?  ...a JAK dále postupovat? 

Tak pojďme na to! Ukážu vám zkratku. 🙂

Co vám tento on-line kurz přinese? 

 • NÁVOD, jak si krok za krokem vytvořit svou VLASTNÍ MANDALU.
  Uvnitř členské sekce najdete video i foto návody, které vám pomohou vše lépe aplikovat v praxi.
 • Podělím se s vámi o to, jaké barvy, plátna a styl používám.
 • Hudební inspiraci pro PŘIROZENÉ NALADĚNÍ na tečkování.
 • Vstup do FACEBOOKOVÉ skupinky spřízněných duší. 
 • INSPIRACI a větší napojení na svou INTUICI.
 • Účinnou techniku, která vám krásně vyčistí mysl.
 • Příjemnou RELAXACI

Co o kurzu říkají ženy, které jím prošly? 

Kurz tečkovaných mandal můžu jen DOPORUČIT ! Mandaly se mi moc líbí a několik jsem si jich i koupila a když jsem se pak dozvěděla, že je i kurz, chtěla jsem si malovat mandaly sama. V kurzu je všechno krásně vysvětlené, doporučené všechny pomůcky, postupy a moc se mi líbí i doporučení relaxačních melodií. Tečkování je opravdu úžasný relax a baví mě i mé dcery. Doma dnes tečkujeme i kamínky a naše "výtvory" jsou pak krásným dárkem ❤ Baví mě i doporučování ostatních členů kurzů, pro další náměty pro tečkování, na které se chystám. Našla jsem zde tak i další inspirace. Opravdu moc děkuji Peťce za tento kurz... Je opravdu skvělý ❤
Lýdie Elicerová
Péti tvorbu sleduji už od léta, kdy jsem se s Péťou seznámila. Když jsem zjistila, že nabízí i kurz na tvorbu mandal, byla jsem nadšená. Z kurzu jsem si odnesla přesně to, co jsem očekávala. Péťa přináší i super tipy na pomůcky a jak využít to, co už má každý doma, aby nemusel zbytečně utrácet. Velmi jsem ocenila doporučení na konkrétní barvy a eshop. Unavuje mě hledání a srovnávání a tak jsem to měla hned vyřešené. Skvělá byla i kompletní videa tvorby ukázkových mandal. Jediné, co mi chybí je fantazie 🙂. Tvorba tečkování mandal je skvělá metoda, jak vyčistit hlavu.
Tereza Zavadilováwww.terezazavadilova.cz
Kurz tečkovaných mandal Péti Slámové mi otevřel cestu do nového světa, kde zapomínám na čas a na vše kolem. Péťa vysvětlila všechno jednoduše, názorně, že jen stačilo se do toho pustit. Jsem ráda, že jsem kurzem prošla a objevila kouzlo tečkování. Je to pro mě příjemný relax a navíc tak mám krásné dárečky pro své blízké a přátele.
Jana Stejskalováwww.janastejskalova.cz
Milovaná Peti, velmi děkuji za úžasný přínos a start v mém životě díky online kurzu Malování Mandal... ❤️ Velmi mi pomohl nastartovat, spatřit tu jednoduchost a krásu, která se za tím skrývá ... a lásku, která je nekonečná... ❤️ Děkuji 🌷
Sabin Petrlíková

Celý on-line KURZ STOJÍ : 477kč 

Potřebujete pomoc?

Napište mi na vase@petraslamova.cz .

Jsem tu pro vás. ♥